Home

veiling antiek zilver, Kandelaar, Prachtig paar antieke zilveren (2) - Zilver Oostenrijks-Hongaarse rijk - Midden eeuw - Veilingagenda, ≥ Online veiling: Een Duitse zilveren koektrommel, 20e eeuw, — Antiek | en Zilver — Marktplaats